Gemed - sprzęt medyczny

Firma Gemed istnieje na rynku medycznym od 2003 roku i jest autoryzowanym dystrybutorem aparatów ultrasonograficznych firmy SAMSUNG

Sprzęt medyczny światowych firm

Prócz dystrybucji sprzętu medycznego, wykonujemy pełną obsługę posprzedażową – szkolenia, serwis oraz doradztwo techniczne. Posiadamy wszelkie wymagane ceryfikaty, autoryzacje oraz świadectwa wymagane do realizacji ww. usług.

Dystrybucja sprzętu medycznego

Jako firma będąca autoryzowanym dystrybutorer ultrasonografów SAMSUNG na terenie województwa Śląskiego, Opolskiego i Małopolskiego, mamy możliwość zaoferowania Państwu bardzo atrakcyjnych warunków cenowych na interesujące Państwa produkty.Nasze doświadczenie – to ponad 1000 zainstalowanych ultrasonografów, dziesiątki wyposażonych bloków operacyjnych jak i innowacyjne rozwiązania technologiczne ułatwiające codzienną pracę i funkcjonowanie w placówkach medycznych.Podczas dotychczasowej działalności nawiązaliśmy oraz utrzymujemy współpracę z wieloma znanymi i renomowanymi szpitalami i centrami medycznymi, dlatego jesteśmy pewni, że w pełni zaspokoimy Państwa oczekiwania względem sprzętu jak i usług okołosprzedażowych, a także serwisowych.