Serwis ultrasonografów

Oprócz sprzedaży sprzętu medycznego - nowego i używanego - oferujemy profesjonalny serwis ultrasonografów do gabinetów medycznych. Dysponujemy zespołem doświadczonych, wysoko wykwalifikowanych, certyfikowanych inżynierów serwisowych. Oprócz fachowych przeglądów i napraw aparatów USG, oferujemy też zdalne wsparcie klienta. Jako autoryzowany dystrybutor aparatów ultrasonograficznych firmy SAMSUNG wiemy, jakie usterki pojawiają się najczęściej w urządzeniach tego producenta. Dzięki temu cały proces lokalizowania awarii i naprawy ultrasonografu przebiega bardzo szybko.

Serwis USG - gwarancyjny i pogwarancyjny

Nasz serwis ultrasonografów działa w oparciu o doświadczenie i wiedzę grupy specjalistów, którzy mają kwalifikacje uprawniające ich do pracy z nowoczesnymi urządzeniami diagnostyki medycznej. Oferujemy zarówno serwis gwarancyjny, jak i pogwarancyjny. Przeprowadzamy także okresowe przeglądy aparatów USG.

Jeśli więc wykryli Państwo nieprawidłowości w działaniu swojego sprzętu, zachęcamy do szybkiego kontaktu z naszym serwisem. Obsługa serwisowa z firmy GEMED to gwarancja, że za Państwa sprzęt medyczny odpowiada najlepiej wykwalifikowany personel specjalizujący się w serwisie USG i innej aparatury medycznej.

Zakres usług serwisu USG:

  • montaż, demontaż i modernizacja aparatury
  • ocena i wydawanie orzeczeń technicznych
  • doradztwo przy zakupie aparatury
  • szkolenia w zakresie obsługi urządzeń medycznych
  • wycena aparatury
  • wystawianie paszportów technicznych
  • naprawa zasilaczy aparatów ultrasonograficznych

Jeśli chcą Państwo kompleksowo zadbać o prawidłowe funkcjonowanie oraz zapewnić maksimum wydajności swojemu sprzętowi - zapraszamy do współpracy z firmą GEMED, gwarantującą profesjonalny serwis ultrasonografów. Swoją ofertę serwisową kierujemy zarówno do Klientów, którzy zakupili ultrasonografy Samsung u nas, jak i tych, którzy zrobili to u innych firm oferujących tego typu sprzęt.

Obsługa serwisowa z firmy GEMED