Przegląd aparatu USG

PROFESJONALNY PRZEGLĄD APARATU USG

Ośrodki medyczne posiadające ultrasonografy zapraszamy do skorzystania z Naszej atrakcyjnej oferty przeglądu aparatów USG. Obejmuje ona nie tylko urządzenia firmy SAMSUNG, których jesteśmy dystrybutorem, ale również sprzęt medyczny większości obecnych na rynku producentów. Prosimy o kontakt, a my przedstawimy Państwu szczegóły oferty oraz dobierzemy wariant najbardziej odpowiadający Państwa potrzebom. 
 

Dlaczego warto przeprowadzać regularne przeglądy aparatów USG?

Nienaganny stan techniczny urządzeń diagnostycznych jest niezwykle ważny. Aparat USG jest bardzo kosztownym sprzętem, więc dbanie o jego stan techniczny jest kwestią priorytetową. Regularny serwis oraz przeglądy USG pozwolą na to, by pracował on wydajnie przez długie lata. Warto rozpocząć systematyczne przeglądy od razu po zakupieniu ultrasonografu, a po zakończeniu okresu gwarancji jest to wręcz niezbędne. Przeglądy aparatów USG pozwalają na wcześniejsze zdiagnozowanie potencjalnych usterek oraz uniknięcie wymiany elementów czy nawet całego urządzenia, co jest bardzo kosztowne. Zachęcamy więc do skorzystania z naszej usługi i zapewnienia swoim ultrasonografom regularnych przeglądów technicznych.


Współpraca z firmą GEMED to gwarancja profesjonalnych usług związanych z serwisowaniem oraz przeglądami aparatów USG, wykonywanych przez doświadczonych inżynierów specjalizujących się w serwisie sprzętu medycznego.