Gdzie zaopatrywać się w aparaty USG do gabinetów medycznych?
16 Listopad 2020

Gdzie zaopatrywać się w aparaty USG do gabinetów medycznych?

Badania ultrasonograficzne są dzisiaj jednymi z podstawowych badań diagnostycznych, które są wykorzystywane w wielu dziedzinach medycyny. Ich wielką zaletą jest szybka realizacja, niska cena oraz całkowite bezpieczeństwo zarówno dla pacjentów, jak i dla personelu medycznego. Z tych względów aparaty USG powinny znajdować się na podstawowym wyposażeniu każdej placówki medycznej, która chce świadczyć kompleksowe usługi z zakresu leczenia oraz profilaktyki zdrowotnej. Zakup takiego aparatu to duży wydatek, dlatego, zanim zdecydujemy się na jego nabycie, powinniśmy dokładnie przeanalizować to, gdzie dokonamy takiej transakcji. W dzisiejszym wpisie podpowiemy Państwu, gdzie można bezpiecznie zaopatrywać się w aparaty USG.

Gdzie kupić ultrasonograf?

Najlepszym miejscem na nabycie aparatu USG jest salon autoryzowanego dystrybutora sprzętu medycznego, który specjalizuje się w sprzedaży ultrasonografów interesującego nas producenta. Taka transakcja gwarantuje nabywcy honorowanie gwarancji producenckiej, a także daje możliwość wykonywania regularnych przeglądów technicznych w autoryzowanym serwisie danej marki. Kupując aparat do USG u autoryzowanego dystrybutora, dostajemy nie tylko nowy sprzęt najwyższej jakości, ale także cały pakiet dodatkowych świadczeń, które są zapewniane w gwarancji producenta.

Kim jest autoryzowany dystrybutor i czym różni się od zwykłego sprzedawcy?

Autoryzowany dystrybutor sprzętu medycznego różni się od zwykłego sprzedawcy przede wszystkim tym, że producent danej marki udzielił mu zgody na sprzedaż swoich produktów. W ten sposób staje się oficjalnym przedstawicielem konkretnego producenta na rynek krajowy albo regionalny. Dzięki temu kupując aparaty USG w takich miejscach, mamy pewność, że gwarancja producencka będzie w pełni respektowana, a dystrybutor zapewni nam kompletną obsługę posprzedażową, a więc zajmie się: przeglądami, ewentualnymi naprawami serwisowymi, przeprowadzi szkolenia, a także doradzi w sprawach technicznych. Do tego zobowiązuje go bowiem producent sprzętu, który ma w swojej ofercie.

Czym charakteryzuje się nasza firma?

Nasza firma działa na rynku medycznym od 2003 roku i zajmuje się sprzedażą aparatów ultrasonograficznych firmy SAMSUNG. Decydując się na zakup sprzętu w naszym sklepie, klient może liczyć na pełen pakiet usług posprzedażowych takich jak: serwis, doradztwo techniczne, naprawy serwisowe oraz niezbędne szkolenia. Można u nas kupić nie tylko sprzęt nowy, ale także używany, który dostępny jest w naszym komisie. Możemy pochwalić się bogatym doświadczeniem w zakresie sprzedaży i instalacji ultrasonografów. Jako autoryzowanemu dystrybutorowi zależy nam nie tylko na samej sprzedaży aparatów USG, ale także stałej współpracy z lekarzami i innymi podmiotami działającymi w branży medycznej. Dzięki takiemu podejściu do swojej pracy możemy gwarantować swoim klientom indywidualne podejście do każdej transakcji oraz maksymalne dostosowanie obsługi posprzedażowej do ich potrzeb i oczekiwań. Wielką zaletą zakupu aparatów USG w naszej firmie są również niezwykle atrakcyjne warunki cenowe, jakie jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom.

Galeria